Provozovatelem webu je JK2photography.com Petra Jelínková IČO: 03443752

Sídlo: Háje 558, Zlín Kudlov 76001

Objednávka:

termín, čas a druh fotografování se domlouvá telefonicky 773 603 558 či na e mail, jelinkova@jk2photography.com upřednostňuji mail protože většinou přes den pracuji a telefon nezvedám, můžete poslat sms a já jakmile budu moci zavolám zpět.

Platí až vzájemně potvrzená rezervace

Potvrzením e-mailu s objednávkou klient vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami, které jsou nedílnou součástí smlouvy o provedení fotografických služeb

Před rezervace newborn platí do 3 dne od porodu. V této době klient oznámí fotografce narození miminka formou SMS,e mailu či telefonicky.

Platba:

Cena je splatná v den fotografování - pokud nemáte dopředu vybraný počet fotografií, platí se v den fotografování částka nejnižšího počtu fotografii a nedoplatek potom po výběru fotografií.

U platby převodem nejsou poskytnuty náhledy fotografií ani započaty retuše do doby, kdy je fakturovaná částka připsána na účet.

Výběr fotografií na retušování

Užší výběr fotografií vždy provádí fotograf a poté klient sám náhledové fotografie jsou určeny výhradně pro výběr k retušování - jsou v malém rozlišení, opatřeny vodoznakem a podle autorského zákona č. 121/2000 sb je zakázáno tyto fotografie jakkoliv dále.

Upravovat nebo používat bez písemného souhlasu fotografa.

Dodací lhůta

Dodací lhůta hotových fotografií je 8 týdnů od výběru fotografií klientem.

Hotovou zakázku si můžete vyzvednout  osobně, poštou či elektronicky úschovnou.

V případě nemoci a jiných provozních potíží lhůta úměrně prodloužena.

Hotové fotografie

Neupravené fotografie fotograf neposkytuje.

Po zpracování zakázky jsou zaslány náhledy k odsouhlasení si podoby předávaných dat.

Retuš fotografií

Do retuše máte možnost vstoupit, spousta věcí jde doopravit dle vašich představ, je to vždy o vzájemné komunikaci.

Fotografie-zálohování a použití

Klient smí použít fotografie pouze pro osobní účely, není-li ve smlouvě uvedeno jinak.

Veškeré fotografie jsou majetkem fotografa a klient není oprávněn je použít pro komerční účely nebo prodej třetí straně bez písemného souhlasu fotografa.

Fotograf má právo využít fotografie pro vlastní obchodní účely (web,články, propagační materiály, reklama, výstavní činnost, sociální sítě, atd.), není-li ve smlouvě uvedeno jinak.

Hotové fotografie se zálohují  po dobu 6ti měsíců od předání fotografií.

Fotograf ručí za zálohy 6 měsíců od data focení a to vybraných a vyretušovaných záběrů. Ostatní data jsou po předání a odsouhlasení si zakázky mazána.